![](https://www.dj-verkoop.nl/6860-home_default/LD-Systems-D1020-Dynamische-zangmicrofoon-met-schakelaar.jpg)
![](https://www.dj-verkoop.nl/6861-home_default/LD-Systems-D1020-Dynamische-zangmicrofoon-met-schakelaar.jpg)
![](https://www.dj-verkoop.nl/6862-home_default/LD-Systems-D1020-Dynamische-zangmicrofoon-met-schakelaar.jpg)
![](https://www.dj-verkoop.nl/6863-home_default/LD-Systems-D1020-Dynamische-zangmicrofoon-met-schakelaar.jpg)
![](https://www.dj-verkoop.nl/6860-large_default/LD-Systems-D1020-Dynamische-zangmicrofoon-met-schakelaar.jpg)
De D1020 is een professionele zangmicrofoon en is ongeëvenaard in zijn prijsklasse en de nummer één keuze voor alle zangers.
De D1020 is een professionele zangmicrofoon en is ongeëvenaard in zijn prijsklasse en zelfs beter dan meeste duurdere microfoons. Zijn nauwkeurige en krachtige geluid doet de zang goed uitkomen en helpt zo de zangers stem sparen. De uiterst effectieve capsule shock-mount maakt deze microfoon grotendeels immuun voor ruis en zijn polaire patroon zorgt voor een optimale feedback annulering. Het oppervlak van de D1020 is speciaal gecoat zodat het goed voelt in de hand, verder is de D1020 ook uitgerust met een aan/uit schakelaar. Deze professionele functies en de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding maken deze microfoon de nummer één keuze voor vrouwelijke en mannelijke zangers.
Artikelnummer: | D1020 |
---|---|
Product type: | zangmicrofoon |
Type: | dynamisch |
Frequentiebereik: | 50 - 16000Hz |
Directiviteit: | hypercardioid |
Nominale impedantie: | 370Ohm (s) |
Max. SPL (1% THD @ 1 kHz): | 145dB |
Microfooningang: | XLR / 3-pin) |
Lengte: | 190mm |
Diameter: | 49mm |
Accessoires (meegeleverd): | microfoon clip, zak |
Gewicht: | 0.315kg |
Bij dj verkoop zit u altijd goed met de service en prijs!
Altijd de Beste Prijs!
Beste Service van Nederland!
Vandaag besteld, morgen in huis!
Gratis verzending vanaf € 75,-
Gratis afhalen in onze winkel
Roel van Wijk
feb 25, 2019 |
Test microfoon
Hebben de microfoons (2) kunnen gebruiken in een glazen hal met veel reflecties en ze hebben het goed doorstaan.
Vergeleken met microfoons van 280 tot 400 euro Sennheiser en Akg kwamen deze 60 euro kostende microfoons met minder rondzingen uit de test Zijn hun prijs meer dan waard. |
Aanbevolen om te kopen:
Ja
|
P Test
dec 4, 2018 |
Top microfoontje
We hebben deze mogen testen en we zijn hier heel erg over te spreken, zo erg dat we er maar direct 4 hebben aangeschaft.
We hebben ze vergeleken met diverse microfoons en de microfoon is niet alleen stevig gebouwd maar heeft ook een hele duidelijke en zuivere klank. Hij neemt van een medium afstand het geluid al goed op dus je kunt er goed mee zingen en mee spelen met heen en weer te bewegen. gelukkig hoef je hem niet heel erg ver van je mond te halen als je hard zingt gemiddeld 5 cm is uitstekend. |
Aanbevolen om te kopen:
Ja
|
Geen vragen van klanten op dit moment.
De Dome led is geeft een zeer leuk licht effect, doormiddel van de 6 kracthige leds in de kleuren RGBWPY.
De Zwarte Gibbon5 is tot dusver het meest betaalbare lid van de Gibbon series en speciaal ontworpen voor de kleinere studio-omgevingen.
De Gravity MS4222B is een premium kwaliteit microfoon standaard poedercoated afwerking en 74 cm maximale hoogte.
De LTC CHP2.5RND.Ronde Speakerkabel met flexibele, ronde buitenmantel (voor bijvoorbeeld speakon kabel) met 2x 2,5 mm aders
De Adam Hall RF1 is ontworpen om de ongewenste hal reflecties, geluiden en echo's te minimaliseren.
De Rhino STAN10 is de ideale standaard voor zang- en spraak microfoons, niet te duur maar wel van goede kwaliteit.
De C520 van AKG is een professionele headset condensator microfoon met een maximaal dynamisch bereik voor een perfecte stemgeluid.
De SM57 van Shure is de ideale microfoon voor versterkte of akoestische instrumenten, zoals gitaar- of basversterkers, saxofoon, trompet of drums.
Rechtopstaande tafelvoet (24 cm tot 40 cm)