
LD Systems STINGER 8 G3 PC - Hoes voor de STINGER8 G3
De STINGER 8 G3 PC is een sliphoes gemaakt van stevig waterafstotend nylon met 8 mm vulling om uw Stinger 8 G3 luidspreker te beschermen.





Onze webwinkel maakt gebruik van cookies om een betere gebruikerservaring te bieden en we raden u aan om het gebruik ervan te accepteren om uw navigatie ten volle te genieten
De LD Systems STINGER 8 G3 is een passieve 8" full-range PA Speaker voor een breed scala aan toepassingen.
Deze zeer professionele tweewegluidspreker is ontworpen voor absolute betrouwbaarheid op lange termijn. Met zijn multifunctionele basreflexkast als luidspreker met volledig bereik, satelliet- en grondmonitor, is hij geschikt voor mobiele en vaste PA-systemen. De Stinger 8 G3 levert 250 watt continu vermogen; het maximale geluidsdrukniveau is 118 dB. De speciaal ontwikkelde 8 "woofer en de BMS HF-driver zorgen voor een krachtige basweergave en frisse natuurlijke hoge tonen. De golfgeleider van de tweeter is ontwikkeld met behulp van de Boundary Element Method (BEM), een numerieke simulatie van de geluidsuitstraling en -verspreiding. vermindert reflecties van de vloer en het plafond en voorkomt zijlobniveaus en bereikt zo een gecontroleerde en homogene verspreiding. De Stinger 8 G3 is ontworpen als een echt allround werkpaard. De kast is gemaakt van robuust berkenmultiplex en biedt uitzonderlijke stabiliteit en duurzaamheid dankzij tot zijn extreem duurzame polyurea-coating. De kenmerken omvatten een stalen rooster, een Dual-Tilt-standaardbevestiging, vluchtpunten en ergonomische handgrepen. De Stinger 8 G3 is een betaalbare oplossing voor professionele PA-toepassingen; uitgebreide accessoires ondersteunen het gebruik op het podium en in vaste installaties.
Bij dj verkoop zit u altijd goed met de service en prijs!
Altijd de Beste Prijs!
Beste Service van Nederland!
Vandaag besteld, morgen in huis!
Gratis verzending vanaf € 75,-
Gratis afhalen in onze winkel
Geen klantrecensies voor het moment.
Geen vragen van klanten op dit moment.
De STINGER 8 G3 PC is een sliphoes gemaakt van stevig waterafstotend nylon met 8 mm vulling om uw Stinger 8 G3 luidspreker te beschermen.
De LDEB82G3WMB is gemaakt van gepoedercoat staal. Deze U-beugel is ontworpen voor montage met de Stinger 8 "
De muurbeugel voor de LD Stinger 8 "modellen is gemaakt van gepoedercoat staal en biedt horizontale plus verticale aanpassing.
De WB-L20 is een zeer sterke muurbevestiging voor grotere klankkasten. Deze muur beugel is geschikt voor alle speakers met een 35mm pole mound.
De LD Systems DSP45K is een professionele 4-kanaals versterker met een uitgebreide DSP-besturing.
De LTC CHP2.5RND.Ronde Speakerkabel met flexibele, ronde buitenmantel (voor bijvoorbeeld speakon kabel) met 2x 2,5 mm aders
De LD Systems DS2.1 is een universele 3 - kanaals DSP controller voor 2.1 luidsprekersystemen met 24 - bits verwerking.
De DP4950 PA Eindversterker van LD Systems biedt een versterkingsniveau van 4 x 810W @ 4 Ohm.
De LD Systems STINGER SUB 18 G3 PC Gewatteerde hoes is gemaakt van sterk waterafstotend 1680D nylon met 8 mm padding.
De LD Systems STINGER 10 G3 WMB 1 heavy duty muurbeugel voor de Stinger 10 "modellen is gemaakt van gepoedercoat staal
LD Systems STINGER 12 G3 passieve 12" PA speaker voor gebruik in portable systemen, in vaste installaties en als monitorspeaker.
De LD Systems STINGER 8 G3 is een passieve 8" full-range PA Speaker voor een breed scala aan toepassingen.